نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه سرمایه گذاری دارید؟

خرید سرویس های ویژه

تحلیل نماد درخواستی چیست؟!

تعداد زیادی نماد شرکت های عرضه شده در بازار بورس و فرابورس تهران زیاد است و هر کدام گذشته قیمتی متفاوتی دارند. شما به عنوان یک فعال بازار که قصد سرمایه گذاری در این بازار را دارید نیازمند شناخت کامل و لازم از نمادهای مدنظر خود هستید.

لذا اگر علم تحلیلگری لازم و کافی این حوزه را ندارید به راحتی می توانید این امر را به گروه حرفه ای فیبوتیم واگذار نمایید.

شما با خرید سرویس ویژه “تحلیل نماد درخواستی” از جزئیات و اهداف قیمتی نمادی که درخواست تحلیل اش را دارید باخبر و بهرمند می شوید.

به عنوان مثال:

  • از وضعیت گذشته، حال و آینده نماد مدنظر خود مطلع خواهید شد
  • سطوح حمایتی و مقاومتی را در می یابید
  • ارزندگی سهام خود را شناسایی میکنید
  • و حدود زمانی که به اهدافش خواهد رسید

سیگنال خرید اختصاصی چیست؟!

شما که در حال وبگردی هستید و در حال حاضر در حال تماشای این شرح سرویس می باشید احتمالا جزو فعالین بازار سرمایه نیز هستید. سرویس سیگنال اختصاصی مختص فعالین بازار سرمایه است که تا به امروز تعداد معاملات ناموفق زیادی داشته اند زیرا نقطه ورود و خروج به یک سهم را به درستی تشخیص نداده اند. حال گروه حرفه ای تحلیلگری فیبوتیم به کمک شما عزیزان شتافته است تا با همراهی و مشاوره ما یک سرمایه گذاری کم ریسک و پر بازده را تجربه نمایید.

با خرید سرویس ویژه سیگنال اختصاصی شما به تعداد لازم نماد با جزئیات دقیق جهت سرمایه گذاری دریافت خواهید کرد، ضمن اینکه سیگنال های صادر شده با توجه به مدت زمان و میزان سرمایه گذاری شما ارائه میشوند.

جهت خرید سرویس ویژه سیگنال خرید اختصاصی بر روی لینک زیر کلیک نمایید تا هم از جزئیات بیشتری مطلع شوید و هم یک خرید هیجان انگیز را تجربه نمایید.

سبد سهام پیشنهادی چیست؟!

سرمایه گذاری در بازار سرمایه، نیازمند دانش و تجربه پیوسته است. به خصوص کسانی که تازه در حال یادگیری الفبای بورس هستند باید روی آموزش خودشان تمرکز کنند تا در آینده حضوری پرسود در بازارهای مالی داشته باشند.

به مجموعه سهام خریداری‌ شده توسط سرمایه گذار، سبد سهام می‌گویند. در واقع، سبد سهام یا همان پرتفوی به این موضوع اشاره می‌کند که باید سرمایه خود را بین چندین دارایی مالی مختلف – که در اینجا منظور سهام است تقسیم کنید تا از این راه بتوانید ریسک سرمایه‌گذاری خود را کاهش دهید. اصطلاحی در دنیا رایج است که می‌گوید: “هیچ‌گاه تمام تخم‌مرغ‌هایتان را در یک سبد نگذارید” این اصلاح را می‌توان در مورد سبد سهام به کار گرفت. اجازه بدهید با یک مثال ساده، مفهوم سبد سهام را برایتان روشن‌تر کنیم. تصور کنید که شما ۲۰ میلیون تومان برای سرمایه‌گذاری در بورس اختصاص می‌دهید و آن را بین چهار سهم مختلف تقسیم می‌کنید. در این حالت شما یک سبد سهام جهت سرمایه‌گذاری تشکیل داده‌اید.

حال که با توجه به توضیحات فوق با مفهوم سبد سهام آشنا شده اید، میتوانید از سرویس ویژه سبد سهام پیشنهادی فیبوتیم بهرمند شوید. زیرا تحلیلگران حرفه ای فیبوتیم آماده ارائه پیشنهاد سبدسهام کم ریسک و پربازده با توجه به میزان سرمایه و مدت زمان سرمایه گذاری شما عزیزان هستند.

برای اطلاع بیشتر و نحوه خرید سرویس ویژه سبد سهام پیشنهادی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.